FENOBARBITAL DRANK 4MG/ML AAA
- Active substance
- FENOBARBITAL
- Therapeutical formulation
- DRANK
-
€ 0.75 excluding delivery costs.Afleverkosten zijn de kosten die uw apotheker hanteert voor het leveren van het geneesmiddel.
- Own risk
-
€ 0.75
- Strength
- 4MG/ML
- Supplier
- Ace Adhoc Apotheek
- Available outside pharmacies
- No
- Remarks
-
- This medicine is available by prescription only.
Conditions
Basic insurance
Dit geneesmiddel is een doorgeleverde apotheekbereiding Dit geneesmiddel wordt daarom alleen in bepaalde gevallen vergoed. De kosten van grond- en hulpstoffen zijn in de prijs opgenomen.Drank DB/MR < 12 jaar Voorwaarde: Uitsluitend voor patiënten met slikproblemen of indien de patiënt een leeftijd heeft van jonger dan 12 jaar.
Overige informatie
Let op: Het vergelijkend overzicht kan zowel grond- en hulpstoffen voor een magistrale bereiding bevatten als een zogenoemde doorgeleverde bereiding. De grond- en hulpstoffen zijn vaak veel goedkoper, maar u moet er rekening mee houden dat de apotheker ook nog een extra toeslag (bovenop het uitgiftetarief) voor een magistrale bereiding in rekening mag brengen. Deze toeslag varieert van circa euro 12,00 tot circa euro 85,00. De zogenoemde doorgeleverde bereidingen zijn vaak duurder, maar de extra toeslag voor een magistrale bereiding is al wel verwerkt in het vergoedingenbedrag. De apotheker mag dan natuurlijk geen extra toeslag meer in rekening brengen. Voor meer informatie: raadpleeg de apotheker.Variants
- FENOBARBITAL SUSPENSIE 4MG/ML ZGT € 42.57 per package Vergoed
- FENOBARBITAL DRANK 4MG/ML MET ACETEM FNA MR € 17.25 per package Vergoed
- FENOBARBITAL DRANK 4MG/ML TA € 81.75 per package Vergoed
- FENOBARBITAL DRANK 4MG/ML MET ACETEM NSZ € 32.72 per package Vergoed
- FENOBARBITAL DRANK 4MG/ML MET ACETEM CEB € 45.89 per package Vergoed
- FENOBARBITAL DRANK 4MG/ML MET ACETEM ACE € 45.91 per package Vergoed
- FENOBARBITAL DRANK 4MG/ML MET ACETEM DMB € 48.72 per package Vergoed
- FENOBARBITAL DRANK 20MG/ML MET ACETEM MMC € 84.22 per package Vergoed
- FENOBARBITAL DRANK 20MG/ML MET ACETEM AAA € 106.44 per package Vergoed
- FENOBARBITAL DRANK 20MG/ML MET ACETEM LUMC € 30.50 per package Vergoed